KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14776015
nr 1477 6015
Oidentifierad konstnär. Ryssland. Signerad, Motiv Från St Petersburg. Olja på duk, 84x107 cm, yttermått inklusive ram: 90x114 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 4 juli 2022
kl 18:25:22
2.400 kr
2.800 kr
2.800 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.200 kr
3.400 kr
3.600 kr